gaim 0.48 - en to cs translation catalogue (541 entries)

en: Available
cs: Přítomen

en: Available for friends only
cs: Přítomen jen pro přátele

en: Away
cs: Pryč

en: Away for friends only
cs: Pryč jen pro přátele

en: Invisible
cs: Neviditelný

en: Invisible for friends only
cs: Neviditelný jen pro přátele

en: Unavailable
cs: Nedostupný

en: Unable to resolve hostname.
cs: Nemůžu rozpoznat jméno hostitele.

en: Unable to connect to server.
cs: Nemůžu se pripojit na server.

en: Invalid response from server.
cs: Neznámá odpověď od serveru.

en: Error while reading from socket.
cs: Chyba pri čtení ze socketu.

en: Error while writing to socket.
cs: Chyba pri zápisu do socketu.

en: Authentication failed.
cs: Autentifikace neúspěšná

en: Unknown Error Code.
cs: Neznámy chybový kód.

en: Status: %s
cs: Stav: %s

en: Nick:
cs: Přezdívka:

en: Gadu-Gadu User
cs: Gadu-Gadu Uživatel

en: Could not connect
cs: Nemůžu se připojit

en: Unable to read socket
cs: Nemůžu číst ze socketu

en: Unable to connect.
cs: Nemůžu se připojit.

en: Reading data
cs: Čtu data

en: Critical error in GG library
cs: Kritická chyba v GG knihovně

en: Send as messege
cs: Pošli jako zprávu

en: Looking up GG server
cs: Hledám GG server

en: Invalid Gadu-Gadu UIN specified
cs: Napseli jste nesprávné Gadu-Gadu UIN

en: Connect to %s failed
cs: Spojení na %s přerušeno

en: You are trying to send a messege to an invalid Gadu-Gadu UIN.
cs: Pokoušíte se poslat zprávu na nesprávné Gadu-Gadu UIN.

en: Gadu-Gadu Error
cs: Chyba Gadu-Gadu

en: Couldn't get search results
cs: Nemůžu získat výsledky vyhledávání

en: Gadu-Gadu Search Engine
cs: Gadu-Gadu Vyhledávací Stroj

en: Active
cs: Aktivní

en: yes
cs: ano

en: no
cs: ne

en: First name
cs: Jméno

en: Second Name
cs: Příjmení

en: Nick
cs: Přezdívka

en: Birth year
cs: Rok narození

en: Sex
cs: Pohlaví

note: Line 5
en: City
cs: Město

en: There is no Buddy List stored on server. Sorry!
cs: Na serveru není uložený žádný Buddy List.

en: Couldn't Import Buddies List from Server
cs: Nemohl jsem importovat Buddy List ze serveru.

en: Buddy List successfully transferred to server
cs: Buddy List byl úspěšně natažen na server.

en: Gadu-Gadu Information
cs: Gadu-Gadu infomace

en: Couldn't transfer Buddy List to server
cs: Nemohl jsem natáhnout Buddy List na server

en: Buddy List sucessfully deleted from server
cs: Buddy List byl úspěšně smazán ze serveru

en: Couldn't delete Buddy List from server
cs: Nemohl jsem smazat Buddy List ze serveru

en: Password changed successfully
cs: Heslo bylo úspěšně změněno

en: Password couldn't be changed
cs: Heslo nemohlo být změněno

en: Couldn't send http request
cs: Nemohl jsem poslat HTTP žádost

en: Buddies List import from Server failed (%s)
cs: Chyba při importu Buddy Listu ze serveru (%s)

en: Buddies List export to Server failed (%s)
cs: Chyba při exportu Buddy Listu na server (%s)

en: Deletion of Buddies List from Server failed (%s)
cs: Smazání Buddy Listu ze serveru bylo neúspěčné (%s)

en: Connect to search service failed (%s)
cs: Připojení na vyhledávací službu selhalo (%s)

en: Changing Password failed (%s)
cs: Změna hesla selhala (%s)

en: Directory Search
cs: Prohledávání seznamu

en: Change Password
cs: Změnit heslo

en: Delete Buddies List from Server
cs: Smaž Buddy List ze serveru

en: Send messege through server
cs: Pošli zprávu přes server

en: Get Info
cs: Získej Info

en: <B>%s has changed the topic to: %s</B>
cs: <B>%s změnil téma na: %s</B>

en: No such nick/channel
cs: Žádná prezdívka/kanál

en: IRC Error
cs: Chyba IRC

en: No such server
cs: Žádný server

en: No nickname given
cs: Nenapseli jste prezdívku

en: %s has requested a DCC chat.  Would you like to establish the direct connection?
cs: %s si vyžádal přímý chat. Chcete vytvořit přímé spojení?

en: Unable to write
cs: Nemůžu zapisovat

en: You have been kicked from %s: %s
cs: Byl jste vykopnut z %s: %s

en: Kicked by %s: %s
cs: Vykopl Vás %s: %s

en: You have left %s
cs: Opustil jste %s

en: IRC Part
cs: Část IRC

en: Channel:
cs: Kanál:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Online
cs: Připojený

en: Do Not Disturb
cs: Nerušit

en: Jabber Error
cs: Chyba Jabberu

en: Buddies
cs: Kontakty

en: Unknown login error
cs: Neznámá chyba při přihlašování

en: Connection lost
cs: Spojení ztraceno

en: Unable to connect
cs: Nemůžu se připojit

en: Connected
cs: Připojený

en: Room:
cs: Místnost:

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Full Name
cs: Celé jméno

en: Family Name
cs: Jméno

en: Given Name
cs: Příjmení

en: Nickname
cs: Přezdívka

en: Street Address
cs: Ulice

en: Postal Code
cs: PSČ

note: Line 7
en: Country
cs: Stát

en: Organization Name
cs: Název organizace

en: Title
cs: Název

en: Birthday
cs: Datum narození

note: Right side: frame with description and the filepath of plugin
en: Description
cs: Popis

en: Gaim - Edit Jabber vCard
cs: Gaim - Upravit Jaaber vizitku

en: MSN Error
cs: Chyba MSN

en: Gaim was unable to send a messege
cs: Gaim nemohl odeslat zprávu

en: Invalid name
cs: Nesprávne jméno

en: Join what group:
cs: Ke které skupině pripojit:

en: Direct IM with %s closed
cs: Přímé IM s %s zrušeno

en: Direct IM with %s failed
cs: Přímé IM s %s selhalo

en: connection error (rend)
cs: chyba spojení (rend)

en: Disconnected.
cs: Odpojený.

en: You have been disconnected from chat room %s.
cs: Byl jste odpojen z chatové místnosti %s.

en: Chat Error!
cs: Chyba Chatu!

en: Chat is currently unavailable
cs: Chat je momentálně nedostupný

en: Couldn't connect to host
cs: Nemůžu se spojit s hostitelem

en: Password sent, waiting for response
cs: Posláno heslo, čekám na odpověď

en: internal connection error
cs: vnitřní chyba spojení

en: Unable to login to AIM
cs: Nemůžu se přihlásit do AIM

en: Signon: %s
cs: Prihlásit: %s

en: Signed off.
cs: Odhlášen.

en: Could Not Connect
cs: Nemůžu se připojit

note: Incorrect nick/password
en: Incorrect nickname or password.
cs: Nesprávne heslo alebo přezdívka.

note: connecting too frequently
en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
cs: Připojovali a odpoovali jste se příliš často. Počkejte 10 minut a zkuste toznova. Jestli budete pokračovat v připojování, budete muset čekat ještě déle.

note: client too old
en: The client version you are using is too old. Please upgrade at
cs: Verze klienta kterou používate je příliš stará. Nainstalujte si novou na

en: Authentication Failed
cs: Autentifikace přerušena

en: Internal Error
cs: Vnitřní chyba

en: Direct IM with %s established
cs: Příamé IM spojení s %s vytvořeno

en: Gaim - ICQ Authorization Denied
cs: Gaim - ICQ Autorizace odepřena

en: You missed %d messege from %s because it was invalid.
cs: Ztratil jste %d zprávu z %s protože byla neplatná.

en: You missed %d messeges from %s because they were invalid.
cs: Ztratil jste %d zpráv z %s protože byly neplatné.

en: You missed %d messege from %s because it was too large.
cs: Ztratil jste %d zprávu z %s protože byla příliš velká.

en: You missed %d messeges from %s because they were too large.
cs: Ztratil jste %d zpráv z %s protože byly příliš velké.

en: You missed %d messege from %s because the rate limit has been exceeded.
cs: Ztratil jste %d zprávu z %s protože jste vyčerpali limit zpráv.

en: You missed %d messeges from %s because the rate limit has been exceeded.
cs: Ztratil jste %d zpráv z %s protože jste vyčerpali limit zpráv.

en: Gaim - Error
cs: Gaim - Chyba

en: Your messege to %s did not get sent: %s
cs: Vaša zpráva pro %s nebyla poslaná: %s

en: Reason unknown
cs: Důvod neznámý

en: User information for %s unavailable: %s
cs: Informácie o uživateli %s nejsou přístupné: %s

en: Voice
cs: Hlas

en: Get File
cs: Získat soubor

en: Send File
cs: Poslat soubor

en: Games
cs: Hry

en: Client Capabilities:
cs: Možnosti klienta

en: <i>No Information Provided</i>
cs: <i>Neposkytnuté žádné informace</i>

en: Your connection may be lost.
cs: Vaše spojení může být přerušené.

en: AOL error
cs: Chyba AOL

en: Error
cs: Chyba

en: Exchange:
cs: Výměna:

en: Unable to open Direct IM
cs: Nemůžu otevřít Příme IM spojení

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s. Doing this will let them see your IP address, and may be a security risk. Do you wish to continue?
cs: Vybrali ste otevření Přímého IM spojení s %s. Toto dovolí jiným uživatelům vidět Vaši IP adresu, může to být bezpečnostní riziko. Přejete si pokračovat?

en: Direct IM
cs: Přímé IM

en: Get Capabilities
cs: Získat Možnosti

en: Unable to write file %s.
cs: Nemůžu vytvořit soubor %s.

en: Unable to read file %s.
cs: Nemůžu číst ze souboru %s.

en: Messege too long, last %s bytes truncated.
cs: Zpráva je moc dlouhá, posledních %s bitů bude vymazáno.

en: %s not currently logged in.
cs: %s není v součastnosti přihlášen.

en: Warning of %s not allowed.
cs: Výstraha %s není dovolena.

en: A messege has been dropped, you are exceeding the server speed limit.
cs: Správa byla zahozena, překročili jste omezení rýchlosti serveru.

en: Chat in %s is not available.
cs: Chat %s není přístupný.

en: You are sending messeges too fast to %s.
cs: Zprávy pro %s posíláte příliš rychle.

en: You missed an IM from %s because it was too big.
cs: Ztratil jste o zprávu od %s protože byla příliš dlouhá.

en: You missed an IM from %s because it was sent too fast.
cs: Ztratil jste zprávu od %s protože byla poslána příliš rychle.

en: Failure.
cs: Selhání.

en: Need more qualifiers.
cs: Potřebuji více kvalifikátorů.

en: Email lookup restricted.
cs: Vyhladávání podle emailu je omezeno.

en: Keyword ignored.
cs: Ignorované klíčové slovo.

en: No keywords.
cs: Žádné klíčové slovo.

en: Country not supported.
cs: Stát není podporován.

en: Failure unknown: %s.
cs: Neznámé selhání: %s.

en: The service is temporarily unavailable.
cs: Služba je dočasne nepřístupná.

en: Your warning level is currently too high to log in.
cs: Vaše Úroveň výstrahy je příliš vysoká pro přihlášení.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently.  Wait ten minutes and try again.  If you continue to try, you will need to wait even longer.
cs: Připojovali a odpoovali jste se příliš často. Počkejte 10 minut a zkuste toznova. Jestli budete pokračovat v připojování, budete muset čekat ještě déle.

en: An unknown signon error has occurred: %s.
cs: Objevila se neznámá chyba při přihlašování: %s.

en: Connection Closed
cs: Spojení ukončené

en: Waiting for reply...
cs: Čekejte na odezvu...

en: Chat Error
cs: Chyba Chatu

en: Gaim - Password Change
cs: Gaim - Změna hesla

en: Could not connect for transfer!
cs: Nemůžu se spojit pro přenos!

en: Could not write file header!
cs: Nemůžu zapsat hlavičku souboru!

en: Gaim - Save As...
cs: Gaim - Uložit jako...

en: Your messege did not get sent.
cs: Vaša zpráva nebyla odeslána.

en: Class:
cs: Třída:

en: Recipient:
cs: Příjemnce:

en: About Gaim v%s
cs: O aplikaci Gaim v%s

en: Gaim is a client that supports AOL's Instant Messenger protocol. It is written
    using Gtk+ and is licensed under the GPL.
    
    URL:
cs: Gaim je klient podporující protokol AOL Instant Messenger. Byl napsán 
    za použití Gtk+ a je licencovaný pod GPL.
    
    URL:

en: 
    
    IRC: #gaim on irc.openprojects.net
cs: 
    
    IRC: #gaim na irc.openprojects.net

en: Close
cs: Zavřít

note: this makes the sizes not work. GTK_WIDGET_SET_FLAGS(button, GTK_CAN_DEFAULT); gtk_widget_grab_default(button);
en: Web Site
cs: Internetová stránka

en: Signoff
cs: Odhlásit

en: Signon Error
cs: Chyba při přihlašování

en: Gaim - Login
cs: Gaim - Přihlášení

en: Screen Name:
cs: ID:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Quit
cs: Konec

en: Accounts
cs: Účty

en: Signon
cs: Přihlásit

en: Options
cs: Volby

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Attempting to sign on....
cs: Pokouším se přihlásit....

en: Offline. Click to bring up login box.
cs: Nepřipojen. Klikněte pro otvevření přihlašovacího okna.

en: Away.
cs: Pryč.

en: New Away Messege
cs: Nová 'Pryč' zpráva

en: Can't create Gaim applet!
cs: Nemůžu vytvořit applet Gaim!

en: About...
cs: O...

en: Gaim - Away!
cs: Gaim - Pryč

en: I'm Back!
cs: Jsem Zpět!

en: Back
cs: Zpět

en: Remove Away Messege
cs: Odstraň 'Pryč' zprávu

en: Set All Away
cs: Nastav vše na 'Pryč'

note: Put the buttons in the box
en: Add
cs: Přidat

en: Group
cs: Skupina

en: Remove
cs: Zrušit

en: View Log
cs: Zobrazit LOG

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Un-Alias
cs: Zrušit alias

en: [Click to edit]
cs: [Klikni pro úpravu]

en: Logged in: %s
cs: Přihlášen v: %s

en: Warnings: %d%%
cs: Výstrahy: %d%%

en: Capabilities: %s
cs: možnosti: %s

en: Alias: %s               
    Screen Name: %s
    %s%s%s%s%s%s
cs: Alias: %s               
    ID: %s
    %s%s%s%s%s%s

en: Idle:
cs: Nečinný:

en: %s logged in.
cs: %s prihlášen.

en: %s logged out.
cs: %s odhlášen.

en: Information on selected Buddy
cs: Informace o vybraném kamarádovi

en: Send Instant Messege
cs: Poslat zprávu

en: Start/join a Buddy Chat
cs: Začít/Pripojit se k chatu s kamarádem

en: Activate Away Messege
cs: Aktivuj 'Pryč' správu

en: File
cs: Soubor

en: Add A Buddy
cs: Pridat kamaráda

en: Join A Chat
cs: Pripojit se k chatu

en: New Instant Messege
cs: Nová zpráva

en: Get User Info
cs: Získat informace o uživateli

en: Import Buddy List
cs: Importuj Buddy List

en: Tools
cs: Nástroje

en: Protocol Actions
cs: Akce protokolu

en: View System Log
cs: Zobrazit systémový LOG

en: Load Script
cs: Nahrát skript

en: Unload All Scripts
cs: Zrušit všechny skripty

en: List Scripts
cs: Seznam scriptů

en: Help
cs: Pomoc

en: About Gaim
cs: O aplikaci Gaim

en: Add a new Buddy
cs: Pridať nového kamaráda

en: Add a new Group
cs: Pridat novou skupinu

en: Remove selected Buddy/Group
cs: Vymazat vybraného kamaráda/skupinu

en: Edit Buddies
cs: Editovat kamarády

en: Join Chat
cs: Pripojit se k chatu

en: Buddy Chat
cs: Chat s kamarádem

en: Join Chat As:
cs: Připojit se k chatu jako:

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Join
cs: Pripojit

en: Invite
cs: Pozvat

en: Buddy
cs: Kamarád

en: Messege
cs: Zpráva

en: Gaim - Invite Buddy Into Chat Room
cs: Gaim - Pozvat kamaráda do chatovací místnosti

en: Un-Ignore
cs: Od-ignorovat

en: Ignore
cs: Ignorovat

note: don't remove them from ignored in case they re-enter
en: %d %s in room
cs: %d %s v místnosti

en: %s entered the room.
cs: %s vstoupil do místnosti.

en: %s is now known as %s
cs: %s je teď znám jako %s

en: %s left the room.
cs: %s opustil miestnost.

en: Gaim - Group Chats
cs: Gaim - Skupinové chaty

en: Topic:
cs: Téma:

en: 0 people in room
cs: 0 lidí v místnosti

en: Whisper
cs: Šeptat

en: Send
cs: Poslat

en: Block
cs: Blokovat

en: Warn
cs: Varovat

en: Gaim - Save Conversetion
cs: Gaim - Ulož konverzaci

en: Unable to send messege: too large
cs: Nemůžu poslat zprávu: moc velká

en: Messege Error
cs: Chyba zprávy

en: Unable to send messege: Unknown reason
cs: Nemůžu poslat správu: Neznámy důvod

en: Setting position to %d
cs: Nastavuji pozici na %d

en: Bold Text
cs: Tučný text

en: Bold
cs: Tučný

en: Italics Text
cs: Kurzíva

en: Italics
cs: Kurzíva

en: Underline Text
cs: Podtržený text

en: Underline
cs: Podtržený

en: Strike through Text
cs: Přeškrtnutý text

en: Strike
cs: Přeškrtnutý

en: Decrease font size
cs: Zmenšit velikost písma

en: Small
cs: Malý

en: Normal font size
cs: Normálna veľkost písma

en: Normal
cs: Normální

en: Increase font size
cs: Zvětšit velikost písma

en: Big
cs: Velký

en: Select Font
cs: Vybrat písmo

en: Font
cs: Písmo

en: Text Color
cs: Barva textu

en: Color
cs: Barva

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Insert Link
cs: Vložit odkaz

en: Link
cs: Odkaz

en: Insert smiley face
cs: Vložit smajlík

en: Smiley
cs: Smajlík

en: Enable logging
cs: Povolit logování

en: Logging
cs: Logování

en: Save Conversetion
cs: Uložit konverzaci

en: Save
cs: Uložit

en: Enable sounds
cs: Povolit zvuky

en: Sound
cs: Zvuk

en: Gaim - Conversetions
cs: Gaim - Konverzace

en: Send messege as:
cs: Poslat zprávu jako:

en: Gaim - Save Icon
cs: Gaim - Uložit ikonu

en: Diseble Animation
cs: Zakázat animace

en: Enable Animation
cs: Povolit animace

en: Hide Icon
cs: Skryj ikonu

en: Save Icon As...
cs: Uložit ikonu jako...

en: Gaim - Warn user?
cs: Gaim - Varovat uživatele?

en: Do you really want to warn %s?
cs: opravdu chcete varovat %s?

en: Warn anonymously?
cs: Varovat anonymně?

en: Anonymous warnings are less harsh.
cs: Anonymní varování nejsou tak kruté.

en: Removing '%s' from buddylist.
cs: Mažu '%s' z buddy Listu.

en: You are about to remove '%s' from
    your buddylist. Do you want to continue?
cs: Chystáte se odstranit '%s' z Vašeho
    Buddy Listu. Opravdu to chcete udělat?

en: Accept
cs: Akceptovat

en: Gaim - IM user
cs: Gaim - IM uživatel

en: User:
cs: Uživatel:

note: Finish up
en: Gaim - Get User Info
cs: Gaim - Získat informace o uživateli

en: Add Group
cs: Přidat skupinu

en: Gaim - Add Group
cs: Gaim - Přidat skupinu

en: Gaim - Add Buddy
cs: Gaim - Přidat kamaráda

en: Add Buddy
cs: Přidat kamaráda

en: Contact
cs: Kontakt

note: Set up stuff for the account box
en: Add To
cs: Přidat k

en: Account
cs: Účet

en: Open IM Window
cs: Otevřít IM okno

en: Popup Notification
cs: Zobrazit notifikaci

en: Send Messege
cs: Poslat zprávu

en: Allow Web Searches To Find Your Info
cs: Povolit Internetovým vyhladávačům najít informace o Vás

note: Line 1
en: First Name
cs: Jméno

note: Line 2
en: Middle Name
cs: Prostřední jméno

note: Line 3
en: Last Name
cs: Příjmení

note: Line 4
en: Maiden Name
cs: Jméno za svobodna

note: Line 6
en: State
cs: Stát

en: New Passwords Do Not Match
cs: Nové heslo nesouhlasí

en: Gaim - Change Password Error
cs: Gaim - Chyba změny hesla

en: Fill out all fields completely
cs: Vyplňte všechny políčka

en: Original Password
cs: Staré heslo

en: New Password
cs: Nové heslo

en: New Password (again)
cs: Nové heslo (znova)

en: Gaim - Set User Info
cs: Gaim - Nastavit informace o uživateli

en: Below are the results of your search:
cs: Zde jsou výsledky Vašeho hledání:

en: Permit
cs: Povolit

en: Deny
cs: Zamítnout

en: Gaim - Add Permit
cs: Gaim - Přidat povolení

en: Gaim - Add Deny
cs: Gaim - Přidat zákaz

en: Gaim - Log Conversetion
cs: Gaim - Loguj konverzaci

en: Search for Buddy
cs: Nájít kamaráda

en: Gaim - Find Buddy By Info
cs: Gaim - Najít kamaráda podle informací

en: Gaim - Find Buddy By Email
cs: Gaim - Najít kamaráda podle emailu

en: Gaim - Add URL
cs: Gaim - Přidat URL

en: Select Text Color
cs: Vyberte barvu textu

en: Select Background Color
cs: Vyberte barvu pozadí

en: Import to:
cs: Importuj do:

en: Gaim - Import Buddy List
cs: Gaim - Importuj Buddy List

note: We shouldn't allow a blank title
en: You cannot create an away messege with a blank title
cs: Nemůžete vytvořit 'Pryč' zprávu s prázdným názvem

note: We shouldn't allow a blank messege
en: You cannot create an empty away messege
cs: Nemůžete vytvořit prázdnou 'Pryč' zprávu

en: Gaim - New away messege
cs: Gaim - Nová 'Pryč' zpráva

en: New away messege
cs: Nová 'Pryč' zpráva

en: Away title:
cs: Název 'Pryč':

en: Use
cs: Použít

en: Save & Use
cs: Uložit a Použít

note: show everything
en: Smile!
cs: Úsměv

en: Alias Buddy
cs: Alias kamaráda

en: Gaim - Alias Buddy
cs: Gaim - Alias kamaráda

en: Gaim - Save Log File
cs: Gaim - Uložit LOG

en: Unable to remove file %s - %s
cs: Nemůžu vymazat soubor %s - %s

en: Really clear log?
cs: Skutečně vymazat LOG?

en: Okay
cs: OK

en: Date
cs: Datum

en: Conversetion
cs: Konverzace

en: Clear
cs: Vymazat

en: Gaim - Rename Group
cs: Gaim - Přejmenovat skupinu

en: Rename Group
cs: Přejmenovat skupinu

en: New name:
cs: Nové jméno

en: Gaim - Rename Buddy
cs: Gaim - Přejmenovat kamaráda

en: Rename Buddy
cs: Přejmenovat kamaráda

note: Below is basically stolen from plugins.c
en: Gaim - Select Perl Script
cs: Gaim - Vyberte si Perlový skript

en: Could not open config file %s.
cs: Nemůžu otevřít konfigurační soubor %s.

en: Preferences Error
cs: Chyba nastavení

en: g003: Error opening connection.
cs: g003: Chyba při otvírání spojení.

en: Gaim - Load Buddy Icon
cs: Gaim - Nahraď ikonu kamaráda

en: Buddy Icon File:
cs: Soubor s ikonami kamarádů:

en: Browse
cs: Procházet

en: Reset
cs: Zrušit

en: Screenname:
cs: ID:

en: Protocol:
cs: Protokol:

en: Remember Password
cs: Zapamatovat heslo

en: Auto-Login
cs: Aotomatické přihlašování

en: New Mail Notifications
cs: Upozorňování na nové zprávy

en: Gaim - Modify Account
cs: Gaim - Změnit účet

en: Enter Password
cs: Vložte heslo

en: You cannot log this account in; you do not have the protocol it uses loaded, or the protocol does not have a login function.
cs: Nemůžete se přihlásit na tento účet, nemáte nahraný protokol, nebo protokol nemá funkci přihlášení

en: Login Error
cs: Chyba při Přihlašování

en: Are you sure you want to delete %s?
cs: Jste si jisti, že chcete vymazat %s

en: Gaim - Account Editor
cs: Gaim - Editor účtů

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Select Autos
cs: Vybrat automatické

en: Select None
cs: Vybrat žádné

en: Modify
cs: Změnit

en: Sign On/Off
cs: Prihlásit/Odhlásit

en: Delete
cs: Smazat

en: Perl Scripts
cs: Perlové skripty

en: Gaim - Plugin List
cs: Gaim - Seznam pluginů

en: Gaim - Plugins
cs: Gaim - Pluginy

en: Filepath:
cs: Cesta k souboru:

en: Load
cs: Nahrát

en: Load a plugin from a file
cs: Nahraj plugin ze souboru

en: Configure
cs: Nastavit

en: Configure settings of the selected plugin
cs: Nastavení zvoleného pluginu

en: Reload
cs: Obnovit

en: Reload the selected plugin
cs: Obnovit zvolený plugin

en: Unload
cs: Zrušit

en: Unload the selected plugin
cs: Zrušit zvolený plugin

en: Close this window
cs: Zavři toto okno

en: General Options
cs: Všeobecné možnosti

en: All options take effect immediately unless otherwise noted.
cs: všechny nastavení vejdou okamžitě v platnost, pokud není řečeno jinak.

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: Use borderless buttons
cs: Použít tlačítka bez okrajů

en: Show Debug Window
cs: Zobraz ladící okno

note: Preferences should be positive
en: Notify buddies that you are typing to them
cs: Upozornit kamarády, že jim píšete

en: Report Idle Times
cs: Reportuj doby nečinnosti

en: None
cs: Žádne

en: Gaim Use
cs: Použít Gaim

en: X Use
cs: Použít X

en: Log all conversetions
cs: Logovat všechny rozhovory

en: Strip HTML from logs
cs: Vymaž HTML z LOGů

en: Log when buddies sign on/sign off
cs: Logovat když se kamarádi přihlásí/odhlásí

en: Log when buddies become idle/un-idle
cs: Logovat když se kamarádi stanou nečinnými/činnými

en: Log when buddies go away/come back
cs: Logovat když kamarádi odejdou pryč/vrátí se

en: Log your own signons/idleness/awayness
cs: Logovat vlastní přihlášení/nečinnosti/odchody pryč

en: Individual log file for each buddy's signons
cs: Samostatný LOG pro každého připojeného kamaráda

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Pop up new window by default
cs: Standartně otevři nové okno

en: GNOME URL Handler
cs: GNOME URL ???

en: Manual
cs: Návod

en: Proxy Options
cs: Nastavení proxy

en: Not all protocols can use these proxy options. Please see the README file for details.
cs: Ne všechny protokoly můžou využívat tyto nastavení proxy. Zkonsultujte,
    prosím, README soubor kvůli detailům.

en: Proxy Type
cs: Typ proxy

en: No Proxy
cs: Bez proxy

en: Host
cs: Hostitel

en: User
cs: Uživatel

en: Password
cs: Heslo

en: Buddy List Options
cs: Možnosti Buddy Listu

en: Buddy List Window
cs: Okno Buddy Listu

en: Top
cs: Nahoře

en: Bottom
cs: Dole

en: Hide IM/Info/Chat buttons
cs: Skryj tlačítka IM/Informace/Chat

en: Automatically show buddy list on sign on
cs: Automaticky zobraz Buddy List při přihlášení

en: Display Buddy List near applet
cs: Zobraz Buddy List u appletu

en: Save Window Size/Position
cs: Ulož velikost/pozici okna

en: Show pictures on buttons
cs: Zobraz obrázky na tlačítkách

en: Group Displays
cs: Zobrazení skupin

en: Hide groups with no online buddies
cs: Skrýt skupiny s žádnými online kamarády

en: Show numbers in groups
cs: Zobraz čísla ve skupinách

en: Buddy Displays
cs: Zobrazení kamarádů

en: Show warning levels
cs: Zobraz úroveň varování

en: Show idle times
cs: Zobraz dobu nečinnosti

en: Grey idle buddies
cs: Nečinní kamarádí šedě

en: Conversetion Options
cs: Možnosti konverzace

en: Keyboard Options
cs: Možnosti klávesnice

en: Enter sends messege
cs: Enter pošle zprávu

en: Control-Enter sends messege
cs: Control-Enter pošle zprávu

en: Escape closes window
cs: Klávesa Escape zavře okno

en: Control-{B/I/U/S} inserts HTML tags
cs: Control-{B/I/U/S} vloží HTML značky

en: Control-(number) inserts smileys
cs: Control-(číslo) vloží smajlíka

en: F2 toggles timestamp display
cs: F2 přpíná zobrazení časové značky

en: Display and General Options
cs: Možnosti zobrazení a všeobecné možnosti

en: Show graphical smileys
cs: Zobraz grafické smajlíky

en: Show timestamp on messeges
cs: Zobraz časovou značku u zpráv

en: Show URLs as links
cs: Zobraz URL jako odkazy

en: Highlight misspelled words
cs: Zvýrazni nesprávně napsané slovo

en: Sending messeges removes away status
cs: Posílání zpráv zruší stav 'Pryč'

en: Queue new messeges when away
cs: Když jsem 'Pryč' nové zprávy zařaď do fronty

en: Ignore colors
cs: Ignoruj barvy

en: Ignore font faces
cs: Ignoruj písmo

en: Ignore font sizes
cs: Ignoruj velikost písma

en: Ignore TiK Automated Messeges
cs: Ignoruj TiK automatické zprávy

en: Ignore new conversetions when away
cs: Ignoruj nové konverzace když jsem 'Pryč'

en: IM Options
cs: Voľby IM

en: IM Window
cs: IM okno

en: Show buttons as:
cs: Zobraz tlačítka jako:

en: Pictures And Text
cs: Obrázky a text

en: Pictures
cs: Obrázky

en: Show all conversetions in one tabbed window
cs: Zobraz všechny konverzace v jednom okně se záložkami

en: Raise windows on events
cs: Zvětšit okno při událostech

en: Show logins in window
cs: Zobrazuj přihlašovací jména v okně

en: Hide window on send
cs: Schovat okno při událostech

en: Window Sizes
cs: Velikosti okna

en: New window width:
cs: Výška nového okna:

en: New window height:
cs: Šířka nového okna:

en: Entry widget height:
cs: Výška vstupního okénka:

en: Tab Placement
cs: Poloha záložky

en: Left
cs: Vlevo

en: Right
cs: Vpravo

en: Buddy Icons
cs: Kamarádova ikona

en: Hide Buddy Icons
cs: Skryj ikony kamarádů

en: Chat Options
cs: Možnosti chatu

en: Group Chat Window
cs: Okno skupinového chatu

en: Show all chats in one tabbed window
cs: Zobraz všechny chaty v jednom okně se záložkami

en: Show people joining/leaving in window
cs: Zobraz přicházející/odcházející lidi v okne

en: Tab Completion
cs: Tab dokončí

en: Tab-Complete Nicks
cs: Tab-dokončí přezdívku

en: Font Options
cs: Možnosti písma

en: Italic Text
cs: Kurzíva

en: Select
cs: Vybrat

en: Font Face for Text
cs: Vzhled písma pro text

en: Font Size for Text
cs: Velikost písma pro text

en: Gaim - Sound Configuration
cs: Gaim - Nastavení zvuku

en: Choose...
cs: Vyberte...

en: Sound Options
cs: Možnosti zvuku

en: No sounds when you log in
cs: Žádné zvuky při přihlášení

en: Sounds while away
cs: Zvuky při 'Preč'

en: Away Messeges
cs: 'Pryč' zprávy

en: Don't send auto-response
cs: Neposílat aotumatickou odpověď

en: Time between sending auto-responses (in seconds):
cs: Čas mezi posíláním auto-odpovědí

en: Auto Away after
cs: Automaticky 'Pryč' po

en: minutes using
cs: minut používání

en: Messeges
cs: Zprávy

en: Edit
cs: Edituj

en: Make Away
cs: Udělej 'Preč'

en: Privacy Options
cs: Možnosti Soukromí

en: Set privacy for:
cs: Nastav soukromí pro:

en: Allow all users to contact me
cs: Povo všem uživatelům kontaktovat mě

en: Allow only the users below
cs: Povol jen uvedeným uživatelům

en: Allow List
cs: Seznam povolených

en: Deny all users
cs: Odmietnout všechny uživatele

en: Block the users below
cs: Blokovat uvedené uživatele

en: Block List
cs: Seznam blokovaných

en: Gaim - Preferences
cs: Gaim - Nastavení

en: Gaim debug output window
cs: Gaim ladící výstupní okno

en: General
cs: Hlavní

en: Conversetions
cs: Konverzace

en: Sounds
cs: Zvuky

en: Privacy
cs: Soukromí

en: You have attempted to load a protocol which was not compiled from the seme version of the source as this application was. Unfortunately, because it is not the seme version I cannot sefely tell you which one it was. Needless to sey, it was not successfully loaded.
cs: Pokusili jste se nahrát protokol, který nebyl zkompilovaný ze stejné verze zdroje jako tato aplikace. Bohužel, protože to není stejná verze, nemůžu Vám spolehlivě říci jaká to byla. Samozřejmě, že se nepodařilo protokol nahrát.

en: Protocol Error
cs: Chyba Protokolu

en: %s was using %s, which got removed. %s is now offline.
cs: %s používal %s, který byl smazán. %s je teď nepřipojený.

en: Disconnect
cs: Odpojit

en: Accept?
cs: Akceptovat?

en: Gaim - Prompt
cs: GFaim - Dotaz

en: Gaim - New Mail
cs: Gaim - Nová Pošta

en: Open Mail
cs: Otevřít poštu

en: You do not currently have any protocols available that are able to register new accounts.
cs: Momentlně nemáte žádný protokol, který je schopen zaregistrovat nový účet.

en: Please enter your password
cs: Zadejte, prosím, Vaše heslo

en: (%d messeges)
cs: (%d zpráv)

en: (1 messege)
cs: (1 zpráva)

en: Warned
cs: Varován

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne
